GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 7923061
nr 792 3061
Figurin
Meissen, Flicka med fiskar, höjd: 11
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 26 november 2012
600 kr
1.000 kr
1.000 kr
ledande budet*
- Klassiska